Eşsiz Dalaman, Büyüleyici Sarıgerme ve Tatil

İnsanoğlu varlığının başlangıcından beri doğaya, yeşile ve denize ilgi duymuş, medeniyetlerini bu tür yerlerde yeşertmiştir. Bu nedenle dinlenmek ve aile tatili yapmak için tercih edilen mekanlarda  sıcak kumsal, temiz deniz, huzurlu doğa, yeşil bitli örtüsü gibi kıstaslar önde tutulmuştur. Bu kıstasları Dünya üzerinde en mükemmel karşılayan yerlerden birisi, kuşkusuz, Sarıgerme ve Dalaman’dır.

Hilton_Dalaman_Sarıgerme_holiday_Tatil

Dalaman, kumsallarının el değmemiş ormanlarla buluştuğu, eşsiz güzellikteki bir aile tatili bölgesidir. Dalaman Havalimanı’nın yanı sıra, Antalya Havalimanı da bu bölgeye ulaşımı ve tatili, daha cazip kılmaktadır. Kaş, Akyaka, Bozburun, Adaköy, Marmaris, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz, Kalkan bölgeyi merkez aldığımızda akla gelecek ilk güzellikler.  Bütün bu güzelliklerin keşfini, zarafet ve olağanüstü bir tatil tecrübesiyle birleştirmek isterseniz; Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Hotel i tercih edebilirsiniz.

Hilton_Dalaman_Sarıgerme_holiday_Tatil_Urlaub

Dalaman’da yapılabileceklerin hepsini yazmaya kalkışsak, kendimize bir kitap yayımcısı bulmamız gerekirdi… Bununla birlikte, mutlaka gitmeniz gereken yerleri size özetlemek istiyoruz.

Gökgemile koyu henüz el değmemiş, tarihi özellikleri de içerisinde taşıyan ve ister yaya ister tekne aracılığıyla gidebileceğiniz, Dünya incisi bir bakir koydur. Burayı ziyaret etmeden yaşıyorsanız, kendinize haksızlık ettiğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sarıgerme plajı ince kumu, aşırı derinleşmeyen ve mavi bayrak alacak kadar temiz denizi, plajları kucaklayan ormanları ve uğrayabileceğiniz adalarıyla, doğayla barışık, kusursuz bir plajdır. Plajın yakınlarında Pisilis Antik Kenti gibi tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen yerler bulunmaktadır. Safari turları, dalış ajansları vb. etkinlikler, kaliteli bir aile tatili yapmanız için sizleri bekliyor.

Ancient City of Pisilis_Dalyan_hilton_dalaman

Tlos Antik Kenti ve Yaka Köyü, bu topraklarda yaşamış antik uygarlıkların kudretinden kalan birer hatıra olarak, görülmeye değer bir göz ziyafeti sunuyor. Köy ve şehir, tarihi kalıntılarla, tarih meraklılarının özellikle iştahını kabartan cinsten…

Sarsala koyu daha huzurlu ve dinlenme arayışı içerisinde olanlar için ideal gözüküyor. Ünü dünya çapında nam salmış olan bu doğa harikası koylar, yalnızca fotoğraflarından bile, insanı baştan çıkartan bir cazibeye sahip.

Sarsala_Bay_Dalaman_sarıgerme_Hilton_

Bu doğa harikası ve bozulmamış bölgenin size sunacağı hazları keşfetmek isterseniz, Dalaman yahut Antalya Havalimanı aracılığıyla bölgeye rahatça ulaşabilirsiniz. Tatil tecrübenizin kusursuz ve unutulmaz olması için, bütün bu bölgenin yanında size kışkırtıcı bir tatil vaadi veren Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa tesisimizi tercih etmenizi önerir, siz bu eşsiz bölgeyi keşfederken gereken her şeyi sağlamaktan mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz. Sanıyoruz daha fazla söze lüzum yok… Dalaman ve Sarıgerme, bütün davetkarlığıyla, sizleri bekliyor…