Tatil ve Lezzet Birarada

Tatilinizin en güzel yanlarından biri, yeni lezzetleri keşfetme imkanınızın olmasıdır… Siz değerli misafirlerimizi, malzemelerini kendi bahçesinde yetiştiren, özenle seçen, ailenizin her ferdi için seçenek üreten ve lezzet yolculuğunuzda sizin sadık rehberiniz olmayı vaad eden lezzetli restoranlarımızı keşfetmek için, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa otelimizi tercih etmeye davet ediyoruz.

Alize_alacarte_jpeg

Osmanlı motiflerinin zarif dokunuşuyla görsel bir şölene dönüşen Sarıgerme Ana Restoran , çocuksuz-yetişkin ve aile bölümü, açık ve kapalı alanları, çocuk ve diet büfesiyle  size memnun kalacağınız unutulmaz bir tecrübe yaşatmayı vaad ediyor…  Günün hemen hemen her saatinde, Sabah, Geç Kahvaltı, Öğle, Akşam ve Gece Yemeği  öğünlerimizde sizlere kusursuz hizmet vermeye adamış ekibimizden, eşsiz bir servis alabilirsiniz. Menümüzde zengin bir beslenme şölenine midenizi hazırlayan soğuk başlangıç yiyecekler, çorbalar, tatlı-meyve ve farklı yörelerden beğenilerinize sunulmuş ekmek büfeleri bulunmaktadır. Mutfağımızın assolisti olan sıcak yemeklerse, gözlerinizin önünde a “A La Minute” olarak pişirilmekte, self ve servis personeli olarak sizlerin damak zevkine sunulmaktadır. Büfelerimizde eşi benzeri olmayan Türk Mutfağı ile renkli Dünya mutfağından seçenekler bulunmaktadır. Pazartesi Latin Mutfağı, Çarşamba Türk Mutfağı, Cuma günleri Gala yemekleri ve diğer günler uluslararası yemek büfeleri sizler için hazırlanmaktadır.

Tepenyaki_alacarte

Otelimizin her şey dahil (ultra all inclusive) hizmetleri ve çocuk tatili için ideal seçim olan mutfak yapılanması, sizlere bambaşka lezzetler de sunuyor… A La Cartre restoranlarımız, “mutfak” kelimesinin sayısız renkli bir tual olduğunu size kanıtlamak istiyorlar…

Tao Uzakdoğu Restoranı, egzotik Uzakdoğu dekoru ve Çin mutfağıyla aklınızı başınızdan alırken, suşi barı ve Teppanyaki seçenekleriyle, yepyeni lezzetleri keşfetmeniz için, sizleri bekliyor.

Finesse Hint Restoranı, sarı ve morun dans ettiği dekoruyla sizlere baharat cenneti Hint mutfağının egzotik tatlarını sunuyor.

Deniz ürünlerini tercih eden misafirlerimiz, herkes güverteye!… Yaz mevsiminde hizmet veren ve yelkenli tekne şeklinde tasarlanan Vela Deniz Ürünleri Restoranı, cömert denizin eşsiz ürünleriyle, Ege bitkilerinin lezzetini eşsiz bir lezzette birleştirerek, damağınızda unutulmayacak bir tat bırakıyor. Restoranımızda, solunuzda Dalaman Çayı öğününüze eşlik ederken, karşınızda dünyanın en güzel denizlerinden biri, bütün ihtişamıyla güzelliğini göz zevkinize sunuyor.

Tao_alacarte

Dünya mutfaklarının önünde şapka çıkarttığı Türk Mutfağı, A La Turca Türk Restoranı’nda, yaz akşamlarında, sizleri bekliyor. Özenle seçilmiş Türk mezeleri ve Türk kültürünün olmazsa olmazı ocakbaşı konseptiyle, misafirlerimize “alaturka”  hissini derinlemesine hissettirmek istiyoruz. Dalaman Çayı’nın büyülü şırıltısı, Türk müziğinin eşsiz ezgileriyle dans ederken, yemeklerimizde kendi bahçemizde yetiştirilen taze baharatlar kullanılıyor.

Dünyaya adını duyurmuş İtalyan şaraplarını, lezzetlerine uygun yemeklerle taçlandırmayı ister misiniz?… Öyleyse sizi Alize İtalyan Restoran’a bekliyoruz… Yeşil ve kahve renginin nazik uyumuyla dekore edilen restoranımızda, tüm dünyadan çeşitli şaraplar bulabileceğiniz gibi, seçeceğiniz yemeğin lezzetine göre şarap önerisi olan menümüzden, dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, her şey dahil tatil paketleri için hazırladığı cazip fiyatlarla, unutulmaz bir aile tatili ve küçük misafirlerimiz için muhteşem bir çocuk tatili hizmeti vermeyi arzuluyor. Başta Türk Mutfağı olmak üzere birçok  dünya mutfağından eşsiz lezzetleri, nutkunuzu tutacak manzaralar eşliğinde sizlere sunmaktan dolayı gururlu ve heyecanlıyız. Vakit kaybetmeden, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanın ve Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın lezzetli mutfağını siz de keşfedin!..